KONST / Litografier / Färglitografi 13152062
nr 1315 2062
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/160. Motivet: 23x26 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:16:32
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
23 mar
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson